Hingamise kunst Õnnevalguse stuudios

Leia oma jooga tee Õnnevalguse mitmekülgsete praktikate seast!

Joogarõõm Õnnevalguses

Avasta Õnnevalguse joogastuudio laiahaardelist valikut, mis on loodud kõikide vanuste ja oskustasemetega joogasõpradele. Meie kogenud õpetajad juhendavad teid füüsilise võimekuse, painduvuse ja sisemise rahu poole. Uurige meie teenuseid, et leida ideaalne joogastiil just teile.

Hatha Valgusjooga

Valik rikastavaid joogakursusi nii uustulnukatele kui ka kogenud harrastajatele. Tugevdage keha, avardage meelt. Koguge rahu ja tasakaalu.

Vinyasa Voolavus

Vinyasa jooga – elavdav ja harmooniline praktika keha ja vaimu ühtsuse saavutamiseks.

Algaja Õnnejooga

Meie algajate kursus viib teid läbi jooga aluspõhimõtete, aidates teil arendada jõulist keha ja kogeda sügavamat rahutunnet.

Meie Joogastuudio Võtmenäitajad

Õnnevalguses oleme pühendunud tuhandete hingede juhendamisele sisemise rahu poole jooga abil. Viimased edulood numbritena:

60+

Joogaseansid

Pakume igal nädalal üle 60 joogaseansi, mis on mõeldud kõikidele – nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

15+

Mentorid

Meie stuudio üle 15 armastatud joogaõpetaja on siin selleks, et toetada teie personaalset arengut.

7000+

Hingajad

Üle 7000 õnneliku hingaja on Õnnevalguses leidnud oma vaimse rahu ja kehalise heaolu.

25+

Workshopid

Korraldame üle 25 erineva töötoa, alates algajatele suunatud pehmetest joogastiilidest kuni intensiivsete ashtanga sessioonideni.

Õnnevalgus on minu südame koht! Tunnid on elamuslikud ja õpetajad innustavad. Olen leidnud uue tasakaalu tänu nende tarkusele.

Alustaja

Juhendaja

Avasta Õnnevalguse joogas oma sisemine tasakaal ja selgus.

Õnnevalgus Joogastuudios, mis asub pealinna südames, ootavad teid mitmekülgsed joogaklassid. Meie armastavad õpetajad juhatavad teid läbi hatha ja yin jooga seikluste, pakkudes teed kehalisele jõule, painduvusele ja meelerahule.